Genel

Satışla İlgili Sorular

Posted On Ağustos 22, 2020 at 1:43 am by / No Comments

SATIŞ İLE İLGİLİ SORULAR / BİLGİLENDİRME/ MERAK EDİLENLER 

 

– HTL Güneş UVG ürünlerini hangi kanallar vasıtasıyla satın alabilirim?

Ürünlerimizi şuanda sadece www.jetcelik.com ve N11.com üzerinden satın alabilirsiniz. Satış kanallarımız çeşitlendikçe buradan duyurulacaktır.

 

– HTL Güneş UVG ürünlerini web sayfanızdaki online aracılardan almanın farkı nedir?

www.jetcelik.com üzerinden satın almanız halinde 3D secure güvenli ödeme yapabileceksiniz ve ürünleriniz en kısa sürede sizlere ulaşacaktır. Ayrıca varsa indirim kuponlarından yararlanabileceksiniz. Ürün ile ilgili sorularınıza doğrudan cevap alabileceksiniz.

 

– HTL Güneş UVG ürünleri için tarafıma iletilen indirim kuponu ne kadar süreyle geçerlidir? Birden fazla ürün alımında aynı kuponu kullanabilir miyim?

İndirim kuponları jetcelik.com sitesi tarafından tanımlanmaktadır. Şayet elinizde bir indirim kuponu varsa ve kupon aktifse bu kuponu herbir satışta ve herbir üründe sayısız defa kullanabilirsiniz.

 

– İndirim kuponu kod numarasını, ürünlerinizi önerdiğim üçüncü kişilerle paylaşarak indirimli alışveriş yapmalarını sağlayabilir miyim? 

İndirim kuponu kişiye özel değildir. Genel kampanyalar kapsamında üretilmektedir. Kupon aktif ise başkalarına da tavsiye edebilir, başkalarıyla da paylaşabilirsiniz.

 

– HTL Güneş UVG ürünlerini birden fazla almak veya kurumsal şirketlerde proje kapsamında kullanmak istediğimizde nasıl bir fiyatlandırma yapılmaktadır? 

Ürünlerimizi 50 adet ve üzeri sayıda alacaksanız lütfen info@jetcelik.com a yazınız. Toplu siparişlerde ayrıca indirim uygulamamız bulunmaktadır.

 

– HTL Güneş UVG ürünlerini online aracılardan veya doğrudan web sayfanızdan almanın garanti koşulları ve Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun kapsamındaki haklarımın kullanılması açısından farkı var mıdır? 

Ürünleri yetkili satıcılardan almanız durumunda garanti belgesinde yazan tüm haklardan istisnasız olarak yararlanırsınız.

 

-HTL Güneş UVG ürünlerini teslim almadan önce cayma hakkımı kullanmak için nasıl bir yol izlemeliyim?

Ürünler kargoye verilmeden önce lütfen info@jetcelik.com adresine veya whatsapp hattımızla bizimle irtibata geçiniz. Bu durumda satınalma işleminiz iptal edilecek, ödeme yapmışsanız ödemeniz hesabınıza iade edilecek ve ürün kargoya verilmeyecektir. Ürün kargoya verilmiş ise ürünün teslimi aşamasında teslim almadan iade ediniz. Bu durumda ürün firmamıza ulaşınca paranız iade edilecektir.

 

– HTL Güneş UVG ürünlerini teslim aldığımda iade hakkımı kullanmak için nasıl bir yol izlemeliyim? 

Ürünü teslim almışsanız va açmışsanız o zaman garanti belgesinde yazan koşullara göre iade edebilirsiniz.